2006/2007
2005/2006
2004/2005
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000


2000/2001
Matematika
Anyanyelv
Környezetünk
Humán
Fizika
Angol - Német
Informatika
1999/2000
Matematika
Anyanyelv
Környezetünk
Humán
Fizika
Angol - Német
Informatika


Történet
Képek
Kifestő
Levelek
Támogatók


Tankönyvek
Tanári segédlet
Újdonságok
MozaWEB

nyelvÉSZ eredmények
2000/2001-es tanév

 

 

A nyelvÉSZ verseny iskolai fordulójának eredményhirdetése:

nyelvÉSZ
Iskolai forduló
Az iskolai fordulóban elért eredmények helységenként:
Abon Ácst Babó Cegl
Daba Ebes Érd Fony
Gala Hajd Inán Ják
Kajd Laki Mada Nagy
Okán Ópus Ősi Pap
Rába Ságú Tab Újfe
Vámo Zagy

Az alábbiakban településenként, iskolánként, az osztályok sorrendjében mindenki megtekintheti, hogy hány pontot ért el az iskolai válogatóban. Ha a pontszámod előtt találsz egy kis zöld mosolygó fejecskét, továbbjutottál a megyei fordulóba! Gratulálok, nagyon szép eredmény!
Ha nem jutottál tovább, akkor se szomorkodj, jövőre biztosan sikerül! Addig is gyakorolhatsz, és nyomon követheted a megyei forduló és a döntő eseményeit az Interneten (nemsokára fent lesznek a feladatok és a megoldások is!).
Az utolsó oszlopban a felkészítő tanárod nevét is feltüntettük.

Kajdacs

Általános Iskola
   6. osztály

12   Horváth Adrienn   Máté Zsuzsanna
  11   Sebestyén Titanilla   Máté Zsuzsanna
16   Szilágyi Csenge   Máté Zsuzsanna
   7. osztály
  6   Gárdonyi Helga   Máté Zsuzsanna
13   Papp Gabriella   Máté Zsuzsanna
   4. osztály
  11   Tóth Noémi   Lovas Istvánné
  12   Serfel Alexandra   Lovas Istvánné
17   Kelemen Katalin   Lovas Istvánné
  11   Hornyák Kinga   Lovas Istvánné
   5. osztály
19   Bálint Levente   Vörös Krisztina
  9   Horváth Krisztián   Vörös Krisztina
12   Németh Lilla   Vörös Krisztina
  11   Varga Martina   Vörös Krisztina
  8   Skriba Katalin   Vörös Krisztina
  11   Sebestyén Mónika   Vörös Krisztina
   7. osztály
  9   Péntek Brigitta   Vörös Krisztina
  10   Szilasi Viktória   Vörös Krisztina
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
   6. osztály
22   Koncz Kitti   Nagy Julianna
Általános Iskola és Diákotthon
   1. osztály
  5   Séra Balázs   Molnár Ferencné
  2   Csordás László   Molnár Ferencné
  5   Harsányi Dávid   Molnár Ferencné
  4   Csákányos Tímea   Molnár Ferencné
14   Benke Ádám   Molnár Ferencné
  12   Bokri Noémi   Molnár Ferencné
  10   Papp Sándor   Molnár Ferencné
   2. osztály
  10   Alvári Tamás   Molnár Ferencné
  9   Bákonyi Alexandra   Molnár Ferencné
  6   Fodor Márta   Molnár Ferencné
  11   Ladik Orsolya   Molnár Ferencné
  12   Bokri Eszter   Molnár Ferencné
15   Herczku Fruzsina   Molnár Ferencné
  8   Oláh Nikolett   Molnár Ferencné
   3. osztály
  6   Kiss Nikoletta   Molnár Ferencné
  9   Pisák Henrietta   Molnár Ferencné
  10   Fodor Judit   Molnár Ferencné
  11   Vágner Viktor   Molnár Ferencné
   4. osztály
  10   Papp Csaba   Molnár Ferencné
  7   Papp Tamás   Molnár Ferencné
  10   Pásztor János   Molnár Ferencné
   5. osztály
  12   Molnár Zoltán   Molnár Ferencné
  7   Bojti Vivien   Molnár Ferencné
   6. osztály
  19   Teremi Zsuzsanna   Molnár Ferencné
  18   Papp Zsófia   Molnár Ferencné
  14   Horváth Bettina   Molnár Ferencné
Belvárosi Általános Iskola
   3. osztály
  14   Kiss Boglárka   Kákonyi Lászlóné
15   Rákóczi Nóra   Kákonyi Lászlóné
   4. osztály
18   Füsy Beáta   Várnai Katalin
18   Varga Lilla   Várnai Katalin
18   Práger Szandra   Várnai Katalin
  14   Katona Mercédesz   Várnai Katalin
16   Szombati Kitti   Várnai Katalin
18   Pacskó Zsuzsanna   Várnai Katalin
Kertvárosi Általános Iskola
   1. osztály
9   Perity Ádám   Hernyák Ilona
   2. osztály
  10   Sebők Helga   Riczu Györgyné
  8   Kálóczi Gabriella   Riczu Györgyné
  8   Balogh Fanni   Riczu Györgyné
  13   Somogyi Vivien   Riczu Györgyné
  6   Tóth Anett   Riczu Györgyné
  12   Bor Evelin   Riczu Györgyné
  11   Szigeti Bernadett   Riczu Györgyné
  10   Grabicza Gábor   Havari Lászlóné
  7   Tamás Csaba   Havari Lászlóné
  10   Kopasz Noémi   Havari Lászlóné
  7   Csóti Titanilla   Havari Lászlóné
  3   Tóth Evelin   Havari Lászlóné
  7   Szőnyi Réka   Havari Lászlóné
   3. osztály
  7   Nyámádi Rita   Romsics Mónika
  15   Haskó Gergely   Romsics Mónika
  10   Tóth Anna   Romsics Mónika
  14   Báthy Dalma   Romsics Mónika
  14   Varga Gitta   Romsics Mónika
  15   Horváth Bence   Romsics Mónika
  13   Szalontai Tibor   Romsics Mónika
  9   Klupács Orsolya   Romsics Mónika
  11   Kovács Attila   Romsics Mónika
  11   Kovács Judit   Bagóné Mátrai Andrea
  10   Berta Somogyi Tímea   Bagóné Mátrai Andrea
   4. osztály
  11   Kovács Kitti   Reiterné Fekete Magdolna
  13   Riczu Alexandra   Reiterné Fekete Magdolna
  14   Huber Dominika   Reiterné Fekete Magdolna
  14   Mácsai Villő   Reiterné Fekete Magdolna
  6   Uti Ákos   Reiterné Fekete Magdolna
  7   Balatoni Balázs   Tompai Andrásné
  11   Jánosi Márió   Tompai Andrásné
  11   Kühner Anna   Tompai Andrásné
  9   Perity Dóra   Tompai Andrásné
  5   Gál Marcell   Tompai Andrásné
   5. osztály
  11   Tamás Péter   Csapai Lajosné
  15   Szabó Andor   Csapai Lajosné
  10   Borbola Szilvia   Csapai Lajosné
  10   Greksa Barbara   Csapai Lajosné
  7   Halász Kitti   Kocsisné Somogyi Gyöngyi
17   Kováts Kitti   Kocsisné Somogyi Gyöngyi
  10   Újvári Zoltán   Kocsisné Somogyi Gyöngyi
  7   Tóth Ádám   Kocsisné Somogyi Gyöngyi
   6. osztály
  12   Huszta László   Csapai Lajosné
  16   Bakai János   Csapai Lajosné
  16   Hajdú Gábor   Csapai Lajosné
  16   Kováts Attila   Csapai Lajosné
   8. osztály
  9   Bogárdi Dóra   Bartáné Rácz Irén
  11   Kocsis Dávid   Bartáné Rácz Irén
16   Bakai Ádám   Bartáné Rácz Irén
  12   Tóth Bálint   Bartáné Rácz Irén
  11   Kovács Ágnes   Kovácsné Bényi Ilona
Nagyasszonyunk Kat. Ált. Iskola és Gimnázium
   3. osztály
  10   Czibolya Petra   Heck Erika
17   Péteri Alexandra   Heck Erika
19   Dimitrov Daniella   Heck Erika
20   Varga Ádám   Heck Erika
16   Simon Emese   Heck Erika
  12   Korsós Dóra   Heck Erika
16   Reiter Bálint   Heck Erika
Általános Iskola
   1. osztály
14   Mészáros Zsófia   Némethné Varju Jolán
  5   Simon Viktória   Némethné Varju Jolán
   2. osztály
14   Tóth Lilla   Némethné Varju Jolán
  8   Dobosi Bálint   Némethné Varju Jolán
  7   Németh Petra   Némethné Varju Jolán
   1. osztály
15   Nagy Dániel   Trencsényi Sándorné
   2. osztály
14   Szuromi Virág   Hatvani Istvánné
   3. osztály
  9   Báder Alexandra   Fekete Csilla
   4. osztály
  11   Kovács Gergő   Szabó Tamásné
19   Kohn Eszter   Jójárt Endréné
19   Király Alexandra   Jójárt Endréné
16   Gulyás Dániel   Jójárt Endréné
16   Léder Szidónia   Jójárt Endréné
   5. osztály
16   Kiss Roland   Jójárt Endréné
14   Böjtös Tünde   Jójárt Endréné
17   Nagy Zsuzsanna   Jójárt Endréné
22   Szajkó Viola   Jójárt Endréné
20   Lőtz Tekla   Jójárt Endréné
   7. osztály
23   Boczor Györgyi   Jójárt Endréné
Honvéd Utcai Általános Iskola
   2. osztály
14   Jakó Nikolett   Fenyvesi Istvánné
13   Fésüs Viktória   Fenyvesi Istvánné
10   Mikola Ferenc   Fenyvesi Istvánné
14   Bók Barbara   Fenyvesi Istvánné
10   Bálint Kitti   Fenyvesi Istvánné
9   Csavari Péter   Fenyvesi Istvánné
  8   Csermann Ádám   Fenyvesi Istvánné
  6   Darázsdi Dominika   Fenyvesi Istvánné
  7   Jeles Evelin   Fenyvesi Istvánné
  6   Klujber Zoltán   Fenyvesi Istvánné
13   Máthé Lili   Fenyvesi Istvánné
  8   Molnár Alexa   Fenyvesi Istvánné
  5   Varga Letícia   Fenyvesi Istvánné
   3. osztály
15   Gumhert Dóra   Fenyvesi Istvánné
  4   Ilyés Lilla   Fenyvesi Istvánné
13   Sólyom Gábor   Fenyvesi Istvánné
12   Molnár István   Fenyvesi Istvánné
  11   Szabó Balázs   Fenyvesi Istvánné
  7   Ballér Dorina   Fenyvesi Istvánné
15   Dezső Richárd   Fenyvesi Istvánné
  10   Király Márton   Fenyvesi Istvánné
14   Jónás Mónika   Fenyvesi Istvánné
   5. osztály
17   Sárdi Krisztina   Kopházi Csabáné
18   Tomity Zsófia   Kopházi Csabáné
14   Gyöngyösi Júlia   Kopházi Csabáné
14   Csuka Janka   Kopházi Csabáné
   6. osztály
23   Hoholka Gábor   Kopházi Csabáné
19   Papp Lilla   Kopházi Csabáné
   7. osztály
18   Fazekas Krisztina   Kopházi Csabáné
14   Nemes Alexandra   Kopházi Csabáné
   8. osztály
16   Csuka Botond   Kopházi Csabáné
18   Bóka Róbert   Kopházi Csabáné
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
   5. osztály
  8   Dani Bianka   Sárosiné Horváth Zsuzsanna
14   Varga Eszter   Sárosiné Horváth Zsuzsanna
  5   Mernye Orsolya   Sárosiné Horváth Zsuzsanna
   7. osztály
  5   Mike Patrícia   Sárosiné Horváth Zsuzsanna
  7   Varga Vivien   Sárosiné Horváth Zsuzsanna
   8. osztály
  11   Szabolcsi Johanna   Sárosiné Horváth Zsuzsanna
Toldi Lakótelepi Általános Iskola és Gimnázium
   6. osztály
15   Szarka Viktória   Károlyné Dvics Györgyi
16   Száraz Barbara   Károlyné Dvics Györgyi
  11   Tóth Virág   Károlyné Dvics Györgyi
16   Árvai Andrea   Károlyné Dvics Györgyi
  12   Varga Henriett   Károlyné Dvics Györgyi
  10   Orbányos Alexandra   Károlyné Dvics Györgyi
14   Oláh Dóra   Károlyné Dvics Györgyi
Toponári Általános Iskola
   5. osztály
  9   Matesz Alexandra   Puskáné Orosz Éva
17   Jung Szilvia   Puskáné Orosz Éva
  12   Filó Dávid   Puskáné Orosz Éva
14   Kampf Bianka   Puskáné Orosz Éva
14   Vető Alexandra   Puskáné Orosz Éva
14   Fogarassy Ádám   Puskáné Orosz Éva
  11   Kósa Áron   Puskáné Orosz Éva
  7   Schilt Ágnes   Puskáné Orosz Éva
  12   Páskuly Zsófia   Puskáné Orosz Éva
   6. osztály
17   Kondor Gabriella   Puskáné Orosz Éva
   7. osztály
  12   Horváth Mariann   Kromjákné Hilt Angéla
12   Horváth Krisztina   Kromjákné Hilt Angéla
  12   Fogarassy Lilla   Kromjákné Hilt Angéla
  7   Németh Dóra   Kromjákné Hilt Angéla
16   Jung Zsuzsanna   Kromjákné Hilt Angéla
Zrínyi Ilona Általános Iskola
   5. osztály
15   Máté Fanni   Vékásné Takács Erika
  7   Lukács Róbert   Vékásné Takács Erika
  10   Szentes Szalome   Vékásné Takács Erika
   8. osztály
14   Nagyváradi Szabina   Vékásné Takács Erika
Általános Iskola
   3. osztály
19   Hajdu Mercédesz   Igali Györgyné
18   Schmidt András   Igali Györgyné
19   Csernai Anna   Igali Györgyné
18   Kis Virág   Igali Györgyné
   4. osztály
16   Csernai Dorottya   Juhász Lászlóné
14   Szabó Dóra   Juhász Lászlóné
  5   Molnár Ágnes   Juhász Lászlóné
  8   Bogdán Kitti   Juhász Lászlóné
  11   Csiba Damján   Juhász Lászlóné
  12   Szalai Gergő   Juhász Lászlóné
Pátzay Pál Általános Iskola
   3. osztály
15   Szabó Virág   Gábor Tamásné
16   Bernád Kriszta   Gábor Tamásné
17   Hidegh Dániel   Gábor Tamásné
13   Gerencsér Vanessza   Gábor Tamásné
  8   Sipőcz Dorottya   Gábor Tamásné
12   Cserpes Evelin   Gábor Tamásné
   4. osztály
15   Mihályi Júlia   Gábor Tamásné
13   Boros Zsófia   Gábor Tamásné
  10   Varga Regina   Gábor Tamásné
13   Áder Andrea   Gábor Tamásné
Gönczy Pál Általános Iskola
   6. osztály
19   Kenyeres Nóra   Virág Sándor
  9   Kepler Kinga   Virág Sándor
19   Mahunka Nikoletta   Virág Sándor
17   Mihály Lilla   Virág Sándor
  9   Szőlősi Szabina   Virág Sándor
  12   Veréb Zoltán   Virág Sándor
   8. osztály
  8   Dobos Judit   Virág Sándor
14   Dózsa József   Virág Sándor
14   Herkó Gábor   Virág Sándor
  11   Túri Boglárka   Virág Sándor
Általános Iskola
   1. osztály
15   Gáspár Illés   Laurencsikné Ponyi Eszter
12   Fábián Martin   Laurencsikné Ponyi Eszter
15   Ágoston Fanni   Laurencsikné Ponyi Eszter
  7   Miklós Richárd   Laurencsikné Ponyi Eszter
   2. osztály
12   Antal Franciska   Laurencsikné Ponyi Eszter
   8. osztály
  8   Simon Csilla   Laurencsikné Ponyi Eszter
Kováts Mihály Általános Iskola és Diákotthon
   4. osztály
18   Antalóczi Ditta   Kazár Imréné
   5. osztály
  10   Godó Andrea   Dr. Kovácsné Mikola Éva
   6. osztály
17   Urbán Erzsébet   Dorkovics Ágnes
22   Rácz Éva   Dorkovics Ágnes
   7. osztály
  16   Závodszky Edit   Dr. Kovácsné Mikola Éva
Általános Művelődési Központ Általános Iskolája
   4. osztály
  11   Kiss Hedvig   Némethné Kukucska Erika
   5. osztály
  7   Berényi Petra   Pálinkó Gyuláné
  9   Kelemen Dávid   Pálinkó Gyuláné
  8   Kusper Alexandra   Pálinkó Gyuláné
   6. osztály
  11   Kutyifa Ilona   Pálinkó Gyuláné
  12   Kutyifa Mária   Pálinkó Gyuláné
  12   Mezei Márta   Pálinkó Gyuláné
  11   Szujer Klaudia   Pálinkó Gyuláné
  14   Trecskó Éva   Pálinkó Gyuláné
Ságvári Endre Gimnázium
   8. osztály
19   Kovács Ákos   Harasztosi Viola
Arany János Általános Iskola
   1. osztály
  5   Ledényi Vivien   Baranyainé Koch Éva
  1   Csóti Dávid Csaba   Baranyainé Koch Éva
8   Darázs Bertalan   Baranyainé Koch Éva
  6   Kovács Anita   Baranyainé Koch Éva
8   Pintér Csilla   Baranyainé Koch Éva
  4   Németh Zsófia   Baranyainé Koch Éva
  6   Bóna Bernadett   Baranyainé Koch Éva
13   Melkvi Flóra   Baranyainé Koch Éva
  2   Farkas Anita   Baranyainé Koch Éva
  7   Farkas József   Baranyainé Koch Éva
  1   Mészáros Alexandra   Baranyainé Koch Éva
11   Tóth László   Baranyainé Koch Éva
  4   Molnár Dóra   Baranyainé Pomázi Mária
  6   Szabó Viktor   Baranyainé Pomázi Mária
  5   Lakatos Nikolett   Baranyainé Pomázi Mária
8   Pálmai Ferenc   Berczeli Ágota
   2. osztály
  9   Percs Éva   Herczegné Koch Éva
  7   Béla Zsófia   Herczegné Koch Éva
  10   Gubik Márton   Herczegné Koch Éva
  8   Bleszák Dóra   Herczegné Koch Éva
  7   Pálmai Emőke   Molnár Mihályné
   3. osztály
  11   Huszár Andrea   Rimai Julianna
  13   Mándity Gábor   Rimai Julianna
  13   Kovács Attila   Ugron Gyuláné
  10   Hegedűs Kinga   Ugron Gyuláné
  13   Kornóczi Bettina   Ugron Gyuláné
  8   Kelemen Nóra   Ugron Gyuláné
  7   Herczeg Kata   Ugron Gyuláné
  7   Zsember Zsanett   Rimainé Szilágyi Julianna
   4. osztály
16   Benedek Enikő   Tóth Lászlóné
  14   Forczek Dalma   Tóth Lászlóné
  10   Hugyi Anita   Tóth Lászlóné
17   Kiss Ágnes   Tóth Lászlóné
  12   Vén Alíz   Tóth Lászlóné
  10   Gyárfás Kitti   Senduláné Erdélyi Márta
  10   Stenczel Vanda   Senduláné Erdélyi Márta
  9   Molnár Miklós   Némethné Rákóczi Márta
  13   Molnár Tamás   Ádám Imréné
  10   Hugyi László   Ádám Imréné
  13   Szvetnyik Zoltán   Ádám Imréné
  15   Bóna Bettina   Ádám Imréné
  14   Dvarácskó Péter   Ádám Imréné
16   Doszpod Kitti   Ádám Imréné
   5. osztály
  10   Benedeczki Brigitta   Kele Tiborné
  15   Haszilló Veronika   Kele Tiborné
   1. osztály
15   Erdős Viktória   Nyúl Attiláné
   3. osztály
  11   Eperjesi Zsófia   Tóth Andrásné
  15   Gyárfás Luca   Tóth Andrea
15   Mandel Henriett   Tóth Andrea
  14   Nagy Mariann   Tóth Andrea
  7   Szabó Nóra   Tóth Andrea
  13   Walter Szilvia   Tóth Andrea
   5. osztály
  5   Szőke Roland   Lovrityné Bóta Klára
  7   Cséplő József   Lovrityné Bóta Klára
  11   Bank Flóra   Lovrityné Bóta Klára
  11   Fodor Márk   Huszka Józsefné
  11   Kovács Ágnes   Huszka Józsefné
21   Novák Péter   Huszka Józsefné
  14   Szabados Szabolcs   Huszka Józsefné
   6. osztály
  12   Bársony Károly   Fekete Béláné
  15   Kotroczó Richárd   Jéga-Szabó Ferencné
  12   Váczi Dániel   Jéga-Szabó Ferencné
17   Virág István   Jéga-Szabó Ferencné
18   Markó Eszter   Jéga-Szabó Ferencné
18   Tóth Noémi   Jéga-Szabó Ferencné
   7. osztály
  14   Verzár Anna   Jéga-Szabó Ferencné
  15   Mandel Mónika   Jéga-Szabó Ferencné
17   Gudricza Viktória   Huszka Józsefné
18   Józsa Rita   Huszka Józsefné
  15   Magyar Aliz   Huszka Józsefné
22   Végvári Ildikó   Huszka Józsefné
  10   Hatvani Nóra   Huszka Józsefné
  15   Jónás Ágnes   Huszka Józsefné
22   Nagy Andrea   Huszka Józsefné
20   Orbán Anna   Huszka Józsefné
22   Szalai Anna   Huszka Józsefné
   8. osztály
18   Herczeg Kis Vivien   Tolnainé Kiss Gabriella
18   Horváth Adrienn   Tolnainé Kiss Gabriella
20   Pugner Edit   Tolnainé Kiss Gabriella
21   Sinkó Szandra   Tolnainé Kiss Gabriella
18   Soós Diána   Tolnainé Kiss Gabriella
  11   Csabai András   Jéga-Szabó Ferencné
Bányai Júlia Gimnázium
   6. osztály
  13   Balaton Lilla   Brenjóné M. Zsuzsa
  9   Gáti Andrea   Brenjóné M. Zsuzsa
  12   Juhász Eszter   Brenjóné M. Zsuzsa
  9   Molnár Tamara   Brenjóné M. Zsuzsa
  16   Molnár Zsuzsanna   Brenjóné M. Zsuzsa
  14   Szabó Katalin   Brenjóné M. Zsuzsa
   7. osztály
  15   Nyúl Katalin   Jankay Éva
  11   Pintér Dóra   Jankay Éva
  15   Szabó Csilla   Jankay Éva
  13   Zámbó Boglárka   Jankay Éva
  13   Matuszka Beáta   Jankay Éva
   8. osztály
  6   Ágoston Réka   Brenjóné M. Zsuzsa
  12   Faragó Emese   Brenjóné M. Zsuzsa
  14   Szabó Zsófia   Brenjóné M. Zsuzsa
  13   Fehér Zoltán   Brenjóné M. Zsuzsa
Béke Téri Általános Iskola
   7. osztály
  15   Punyi Dóra   Horváthné Fenyvesi Lilla
16   Szarka Kovács Barbara   Horváthné Fenyvesi Lilla
Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola
   2. osztály
  11   Homoki Márton   Chiovini Henriette
  13   Juszt Réka   Chiovini Henriette
  15   Sebestyén Fanni   Chiovini Henriette
15   Vajda Fanni   Chiovini Henriette
  11   Tóbiás Csaba   Chiovini Henriette
15   Kosztolányi Enikő   Chiovini Henriette
  14   Nagy Réka   Chiovini Henriette
  10   Pusztai Anna   Chiovini Henriette
  12   Tolnai Balázs   Chiovini Henriette
   4. osztály
20   Brenyó Zsóka   Nagyné Palócz Ilona
Lánchíd Utcai Általános Iskola
   6. osztály
23   Tölgyesi Andrea   Kovácsné Maár Eszter
22   Békefi Mónika   Kovácsné Maár Eszter
22   Bíró Andrea   Kovácsné Maár Eszter
   8. osztály
16   Borsos Szandra   Kovácsné Maár Eszter
16   Ortelli Anita   Kovácsné Maár Eszter
17   Tóth Edit   Kovácsné Maár Eszter
Mátyás Király Általános Iskola
   5. osztály
17   Juhász Dorina   Novák Lászlóné
  16   Kapás Aletta   Novák Lászlóné
   7. osztály
  15   Karácsony Anna   Gombosné Kecskés Andrea
  12   Marton Norbert   Gombosné Kecskés Andrea
Móricz Zsigmond ÁMK Általános Iskola
   2. osztály
16   Gyulai Georgina   Domokos Tímea
16   Ágoston Boglárka   Domokos Tímea
   7. osztály
  15   Kaszap Katinka   Domokos Tímea
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
   1. osztály
  14   Szöllősi Dénes   Papp Zsolt
  12   Dézsi Dóra   Nagy Krisztina
  13   Lakatos Ádám   Papp Zsolt
16   Szabó Roland   Nagy Krisztina
16   Kiss Balázs   Nagy Krisztina
  16   Pásztor Zita   Nagy Krisztina
16   Néma Ágnes   Nagy Krisztina
  16   Szabó Rita   Nagy Krisztina
  13   Török Renáta   Nagy Krisztina
  16   Oláh Nándor   Nagy Krisztina
  15   Altmann Nikolett   Nagy Krisztina
  16   Mikulás Dávid   Nagy Krisztina
16   Marosi Noémi   Nagy Krisztina
  11   Bende Márk   Nagy Krisztina
  14   Dóra Tamás   Papp Zsolt
  13   Orvos Nagy Anna   Papp Zsolt
  14   Varga Mihály   Papp Zsolt
  15   Zajacz Anikó   Papp Zsolt
  12   Bocskár Vanda   Papp Zsolt
  13   Hegedűs Nikolett   Papp Zsolt
   2. osztály
16   Kovács Szilvia   Oláhné Tóth Mónika
17   Héjjas József   Oláhné Tóth Mónika
15   Peszmet Diána   Oláhné Tóth Mónika
16   Bársony Alex   Oláhné Tóth Mónika
   3. osztály
19   Szenek Orsolya   Bencsik Renáta
   4. osztály
18   Lakatos Júlia   Bense Erzsébet
  15   Balog Andrea Betti   Tóthné Vámos Edit
16   Szabó Orsolya   Tóthné Vámos Edit
19   Orova Klára   Tóthné Vámos Edit
19   Fodor Zsuzsanna   Tóthné Vámos Edit
18   Zajacz Teodóra   Bense Erzsébet
  14   Wágner Gábor   Tóthné Vámos Edit
Zrínyi Ilona Általános Iskola
   2. osztály
  12   Varga Noémi   Bertalan Tamásné
  8   Laurinyecz Emese   Bertalan Tamásné
  6   Gogolák Henriett   Bertalan Tamásné
  13   Gyulai Enikő   Bertalan Tamásné
   3. osztály
18   Újvári Anita   Bertalan Tamásné
  14   Mihala Ferenc   Bertalan Tamásné
  6   Stekler Krisztián   Bertalan Tamásné
   4. osztály
  14   Jusztin Sándor   Bertalan Tamásné
  6   Áprily Krisztina   Bertalan Tamásné
  6   Mészáros Míra   Bertalan Tamásné
  10   Csípő Eszter   Bertalan Tamásné
17   Horváth Anna   Bertalan Tamásné
  12   Kunszt Petra   Bertalan Tamásné
15   Ormai Tímea   Bertalan Tamásné
   5. osztály
18   Dusnoki Alexandra   Deákné Ganyecz Erzsébet
   8. osztály
16   Gerő Andrea   Kriston Vízi Józsefné
ÁMK Általános Iskola
   5. osztály
  15   Friebert Balázs   Turcsányi Lászlóné
17   Fábián Andrea   Turcsányi Lászlóné
  16   Kormos Anita   Turcsányi Lászlóné
17   Farkas Edit   Turcsányi Lászlóné
  12   Vili Anett   Turcsányi Lászlóné
   6. osztály
  9   Portényi Péter   Turcsányi Lászlóné
  14   Saufert Rita   Turcsányi Lászlóné
20   Magyar Zsuzsanna   Turcsányi Lászlóné
  15   Szegedi Judit   Turcsányi Lászlóné
ÁMK Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Oktatás
   7. osztály
21   Székely Rozália   Bernáth Éva
   8. osztály
19   Együd Krisztina   Bernáth Éva
Általános Iskola és Óvoda
   4. osztály
19   Ágoston Klaudia   Pirka Károlyné
20   Markó Krisztina   Pirka Károlyné
   8. osztály
21   Radó Andrea   Pirka Károly
Gárdonyi Géza Általános Iskola
   2. osztály
9   Sommer Marietta   Czigány Lászlóné
   3. osztály
  8   Barabás Patrik   Czigány Lászlóné
  10   Ravasz Nikolett   Czigány Lászlóné
  8   Sipos Claudia   Czigány Lászlóné
  11   Geczinger Melinda   Czigány Lászlóné
  11   Czigány Bence   Czigány Lászlóné
13   Gábris Fanni   Czigány Lászlóné
   4. osztály
15   Csikós Benjamin   Czigány Lászlóné
19   Czigány Máté   Czigány Lászlóné
   5. osztály
13   Papp Tamás   Horváth-Dori Andrásné
16   Retzer Dorina   Horváth-Dori Andrásné
   6. osztály
  12   Cseszregi Csilla   Horváth-Dori Andrásné
  12   Mészáros Anett   Horváth-Dori Andrásné
   7. osztály
15   Fajkusz Melinda   Horváth-Dori Andrásné
  8   Mészáros Zsófia   Horváth-Dori Andrásné
13   Ősz Andrea   Horváth-Dori Andrásné
  9   Sinigla Mónika   Horváth-Dori Andrásné
12   Vaderna Orsolya   Horváth-Dori Andrásné
   8. osztály
14   Csikós Dóra   Horváth-Dori Andrásné
  11   Pálmai Viktória   Horváth-Dori Andrásné
16   Petrőcz Tamás   Horváth-Dori Andrásné
12   Sántik Gabriella   Horváth-Dori Andrásné
  9   Sommer Dávid   Horváth-Dori Andrásné
  8   Szabó Ádám   Horváth-Dori Andrásné
14   Takács Mónika   Horváth-Dori Andrásné
  10   Vaderna Szilvia   Horváth-Dori Andrásné
  9   Kopácsi Dániel   Horváth-Dori Andrásné
Széchenyi István Általános Iskola
   5. osztály
  10   Csaba Dorottya   Mészáros Klára
  8   Balcsok Brigitta   Mészáros Klára
  10   Naratil Andrea   Müllnerné Szabó Margit
  14   Izsák Izabella   Müllnerné Szabó Margit
  13   Dohos Nikolett   Müllnerné Szabó Margit
  13   Besenyői Vivien   Müllnerné Szabó Margit
  10   Miklós Mariann   Müllnerné Szabó Margit
  13   Müllner Nándor   Müllnerné Szabó Margit
  10   Németh Noémi   Müllnerné Szabó Margit
  10   Kalmár Balázs   Müllnerné Szabó Margit
  9   Nyíri Kitti   Müllnerné Szabó Margit
   6. osztály
  15   Barka Zsuzsanna   Mészáros Klára
  12   Major Alexandra   Mészáros Klára
  12   Velki Gábor   Mészáros Klára
  12   Katona Erzsébet   Mészáros Klára
  10   Kalmár Tünde   Mészáros Klára
  11   Pap Boglárka   Mészáros Klára
  16   Lányi Gergely   Müllnerné Szabó Margit
  17   Wallner Júlia   Müllnerné Szabó Margit
  17   Bányai Vivien   Müllnerné Szabó Margit
  13   Visontai Viktória   Müllnerné Szabó Margit
   7. osztály
  10   Hayna Anett   Mészáros Klára
  12   Magyar Stefánia   Mészáros Klára
   8. osztály
  12   Kerekes Magdolna   Mészáros Klára
  9   Nagy Orsolya   Mészáros Klára
15   Szűcs Tímea   Mészáros Klára
  11   Hutvágner Csaba   Mészáros Klára
  9   Kiss László   Mészáros Klára
  14   Persa Virág   Mészáros Klára
  11   Sventer Beáta   Mészáros Klára
Család Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Isk.
   2. osztály
18   Keszey Zsombor   Cseh Istvánné
18   Kruppa Mihály   Cseh Istvánné
  18   Papp Bence   Cseh Istvánné
18   Rácz Béla   Cseh Istvánné
18   Rácz Imre Botond   Cseh Istvánné
   3. osztály
19   Budai Péter   Molnár Zsuzsanna
19   Fekete Bence   Molnár Zsuzsanna
19   Keszey Vajk István   Molnár Zsuzsanna
19   Németh Georgina   Molnár Zsuzsanna
19   Rácz József   Molnár Zsuzsanna
   7. osztály
17   Fekete Fanni   Nagy Gyula
  11   Gróf Réka   Nagy Gyula
17   Keszey Borbála   Nagy Gyula
  12   Pataky Judit Laura   Nagy Gyula
Csány László Általános Iskola
   3. osztály
  13   Halász Dóra   Horváthné Kámán Éva
  11   Herczeg Judit   Horváthné Kámán Éva
17   Szita Virág   Horváthné Kámán Éva
   4. osztály
  10   Olt Alexandra   Horváthné Kámán Éva
17   Farkas János   Horváthné Kámán Éva
  12   Szávics Dániel   Horváthné Kámán Éva
15   Molnár Veronika   Horváthné Kámán Éva
15   Bencze Zsófia   Horváthné Kámán Éva
Egry József Általános Iskola
   1. osztály
14   Czimondor Kitti Katalin   Monduk Józsefné
15   Dóber Gergő   Monduk Józsefné
  13   Kapitány Evelin   Monduk Józsefné
  5   Kovács Dániel   Monduk Józsefné
  5   Kovarszki Beatrix   Monduk Józsefné
  9   Milus Lajos Valér   Monduk Józsefné
16   Pálmai Adrienn   Monduk Józsefné
  10   Pásti Roxána Simonetta   Monduk Józsefné
  14   Pék Gergely   Monduk Józsefné
  14   Pohl József   Monduk Józsefné
16   Sisák Mária Anna   Monduk Józsefné
  13   Szabó Enikő   Monduk Józsefné
  6   Szeles Noémi   Monduk Józsefné
  14   Takács Jada   Monduk Józsefné
14   Ujlaki Nóra   Monduk Józsefné
16   Vörös József Andor   Monduk Józsefné
   3. osztály
16   Patai Noémi   Tóth Éva
  15   Sisák Mihály   Tóth Éva
  9   Tomor Dóra   Tóth Éva
  12   Sallai Kinga   Tóth Éva
   4. osztály
  10   Bársony Péter   Szabóné Balogh Irén
20   Berke Adrienn Tihana   Szabóné Balogh Irén
  12   Károly Zsófia   Szabóné Balogh Irén
  8   Markovics Réka   Szabóné Balogh Irén
  7   Nagy Zsuzsanna   Szabóné Balogh Irén
  6   Németh Anikó   Szabóné Balogh Irén
  11   Szeles Roland   Szabóné Balogh Irén
  10   Tompos Levente   Szabóné Balogh Irén
  13   Torda Dávid   Szabóné Balogh Irén
16   Zsiga Katalin   Katonáné Rosta Hedvig
  11   Tóth Zsófia   Katonáné Rosta Hedvig
18   Fonyó Dávid   Katonáné Rosta Hedvig
  13   Barkó Dóra   Katonáné Rosta Hedvig
  10   Hegedűs Kitti   Katonáné Rosta Hedvig
  14   Márkus Fanni   Katonáné Rosta Hedvig
16   Németh Bence   Katonáné Rosta Hedvig
  9   Décsey Noémi   Katonáné Rosta Hedvig
   6. osztály
24   Babati Barbara   Sárompek Lászlóné
24   Lovas Viktória   Sárompek Lászlóné
24   Szabó Zsófia   Sárompek Lászlóné
Életfa Alapfokú és Művészetoktatási Iskola
   1. osztály
  8   Domoszlai Otília   Vincze Piroska
  8   Szabó Péter   Vincze Piroska
12   Vida Konrád   Vincze Piroska
13   Vincze Márk   Vincze Piroska
   2. osztály
11   Ábel József   Vincze Piroska
  10   Alföldi Eszter   Vincze Piroska
   3. osztály
  9   Pikó Anna   Vincze Piroska
  6   Felföldi Olivér   Vincze Piroska
  6   Kocsis Benjámin   Vincze Piroska
   5. osztály
13   Varga Veronika   Vincze Piroska
  10   Benes Noémi   Vincze Piroska
  11   Benes Szilárd   Vincze Piroska
   7. osztály
  12   Németh Kinga   Vincze Piroska
  11   Deli Dóra   Vincze Piroska
18   Kolodics Sára Luca   Vincze Piroska
Szendrey Júlia Általános Iskola
   3. osztály
  10   Ferenczik Mónika   Bali Józsefné
  13   Katona Viktória   Bali Józsefné
  11   Mihályik Virág   Bali Józsefné
  5   Horváth Andrea   Bali Józsefné
  6   Sági Tamás   Bali Józsefné
  8   Vass Bálint   Bali Józsefné
   4. osztály
  13   Torma Zsófia   Srauf Jenőné
  8   Lukács Krisztina   Srauf Jenőné
  9   Börczi Violetta   Srauf Jenőné
  9   Szabó Péter   Srauf Jenőné
  10   Doroszlai Krisztina   Srauf Jenőné
  6   Kiss Enikő   Srauf Jenőné
  10   Alföldi Péter   Srauf Jenőné
  7   Győző Bianka   Srauf Jenőné
  8   Gyutai Alexandra   Koloszár Zoltánné
  8   Horváth Noémi   Koloszár Zoltánné
  13   Toppantó Bence   Koloszár Zoltánné
  11   Baló Richárd   Koloszár Zoltánné
  12   Temleitner Kitti   Koloszár Zoltánné
  7   Pintér Eszter   Koloszár Zoltánné
Kesztölci Általános Iskola
   5. osztály
18   Bús Péter   Pavelkáné Petrik Gizella
16   Mészáros Anna   Pavelkáné Petrik Gizella
Márki Sándor Általános Iskola
   5. osztály
  8   Simonka Ágnes   Mokán Jánosné
  6   Ónodi János   Mokán Jánosné
  6   Sztezsán Zsuzsanna   Mokán Jánosné
  8   Gulyás Eszter   Mokán Jánosné
  9   Popovics Dániel   Mokán Jánosné
  8   Süveges Mónika   Mokán Jánosné
   6. osztály
  10   Egeresi Nóra   Jepure Istvánné
  6   Virók Katalin   Jepure Istvánné
   7. osztály
  15   Séner Beáta   Mokán Jánosné
17   Sztán Andrea   Mokán Jánosné
  12   Csobán Hajnalka   Mokán Jánosné
   8. osztály
  9   Pápai Ildikó   Mokán Jánosné
14   Irimiás Anna   Mokán Jánosné
  9   Szelezsán Zsanett   Mokán Jánosné
  6   Kalcsó Tamás   Mokán Jánosné
Széchenyi István Általános Iskola
   2. osztály
  8   Ambrus Tímea   Kern Zoltán
  5   Szabó Alexandra   Kern Zoltán
  2   Tóth Márk   Kern Zoltán
  7   Huszár Nóra   Kern Zoltán
  4   Kapitány Dorina   Kern Zoltán
  6   Havanecz Bianka   Kern Zoltán
   4. osztály
  10   Horváth Dóra   Kern Zoltán
  9   Mándli Marinetta   Kern Zoltán
Általános Iskola
   2. osztály
17   Dudás Katinka   Víghné Vass Anikó
   5. osztály
21   Benke Tibor   Szikszai Katalin
23   Vígh Nóra   Szikszai Katalin
   6. osztály
21   Gúgyel Adrienn   Varga Katalin
22   Panyik Judit   Varga Katalin
   7. osztály
22   Szekeres Eszter   Varga Katalin
Nagy Mózes Gimnázium
   5. osztály
20   Csák Eszter   Mocsáry G. Irén
19   László Kreiter Eszter   Mocsáry G. Irén
22   Ördög Ildikó Andrea   Mocsáry G. Irén
20   Sepsi Balázs   Mocsáry G. Irén
19   Szabó Tibor Botond   Mocsáry G. Irén
21   Szöllősi Tamás   Mocsáry G. Irén
   6. osztály
16   Antal Réka   Mocsáry G. Irén
15   Bódi Andrea   Mocsáry G. Irén
19   Budai Réka   Mocsáry G. Irén
14   Fábián Melinda   Mocsáry G. Irén
14   Molnár Kinga   Mocsáry G. Irén
16   Szabó Tímea   Mocsáry G. Irén
   7. osztály
20   Bartha Zalán   Mocsáry G. Irén
21   Ferencz Hanna   Mocsáry G. Irén
21   Kész Borbála   Mocsáry G. Irén
22   Dezső Ildikó   Mocsáry G. Irén
22   Maleice Katalin   Mocsáry G. Irén
Általános Művelődési Központ Általános Iskolája
   2. osztály
17   Maczkó Álmos   Konyári Tímea
   4. osztály
20   Maczkó Miklós   Konyári Tímea
   6. osztály
23   Maczkó Renátó   Konyári Tímea
ÁMK Általános Iskolája
   3. osztály
11   Váli Krisztina   Szentesiné Madár Anita
   4. osztály
  14   Kávai Zsolt   Szentesiné Madár Anita
  11   Kovács Péter   Szentesiné Madár Anita
  12   Németh Tamás   Szentesiné Madár Anita
  10   Suhajda Tamás I.   Szentesiné Madár Anita
  10   Suhajda Tamás II.   Szentesiné Madár Anita
   5. osztály
  11   Miklós Enikő   Döbörné Fizel Natasa
  6   Farkas Mónika   Döbörné Fizel Natasa
  11   Szekeres Amarilla   Döbörné Fizel Natasa
   6. osztály
  11   Dani Éva   Döbörné Fizel Natasa
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
   7. osztály
23   Bodnár Renáta   Kovács Sándorné
23   Toldi Tamás   Kovács Sándorné
Petőfi Sándor Ált. Isk.
   3. osztály
  12   Horváth Éva   Csótár Zoltánné
13   Cseke Petra   Csótár Zoltánné
  8   Nagy András   Csótár Zoltánné
  7   Széles Zoltán   Csótár Zoltánné
14   Bencsik Ádám   Csótár Zoltánné
16   Bertalan Éva   Csótár Zoltánné
  10   Horák János   Csótár Zoltánné
14   Karsai Gábor   Csótár Zoltánné
  9   Nerhaft Tünde   Csótár Zoltánné
  9   Rácz Tímea   Csótár Zoltánné
12   Varga Alíz   Csótár Zoltánné
  11   Hercsel Kitti   Csótár Zoltánné
  8   Csombok Zsófia   Csótár Zoltánné
  9   Kégl Eszter   Csótár Zoltánné
  8   Kégl Zsófia   Csótár Zoltánné
  11   Kósa Balázs   Csótár Zoltánné
  10   Mogyorósi Rebeka   Csótár Zoltánné
  10   Mogyorósi Maja   Csótár Zoltánné
  8   Kovács Enikő   Csótár Zoltánné
  9   Újváry László   Csótár Zoltánné
Bem József Általános Iskola
   2. osztály
15   Dóczi Dorina   Horváth A. Gézáné
  11   Dedák Fruzsina   Horváth A. Gézáné
17   Lesták Márk   Horváth A. Gézáné
15   Kutyifa Kinga   Horváth A. Gézáné
  13   Kelemen Barnabás   Horváth A. Gézáné
  15   Kiss Marcell   Horváth A. Gézáné
17   Pohankovics Patrick   Horváth A. Gézáné
  13   Matuszka Nikolett   Horváth A. Gézáné
  13   Szabó Tímea   Horváth A. Gézáné
17   Bondor Szonja   Horváth A. Gézáné
   3. osztály
16   Szenokradszi Tamás   Horváth A. Gézáné
   4. osztály
  10   Gyepes Adél   Lengváriné Bárány Mária
  8   Rózsa Réka   Lengváriné Bárány Mária
  5   Slajkó Csilla   Lengváriné Bárány Mária
  11   Markó Nikolett   Lengváriné Bárány Mária
  14   Liszkai Dávid   Lengváriné Bárány Mária
17   Agócs Esztella   Lengváriné Bárány Mária
  9   Sinkovicz Nikolett   Lengváriné Bárány Mária
17   Oroszi Anett   Lengváriné Bárány Mária
  9   Szabó Szilárd   Lengváriné Bárány Mária
  9   Gelányi László   Lengváriné Bárány Mária
  10   Kuti Renáta   Lengváriné Bárány Mária
   6. osztály
23   Tóth Alexandra   Virághalmi Elemérné
22   Szakács Margit   Virághalmi Elemérné
Darvas József Általános Iskola
   4. osztály
  11   Makány Anita   Ágó Mária
  14   Tóth Nóra   Ágó Mária
  9   Varga Vanessza   Ágó Mária
  10   Nagy Barbara   Ágó Mária
  8   Merschdorf Csaba   Ágó Mária
   5. osztály
  10   Hürkecz Enikő   Ágó Mária
  11   Kovács Alex   Ágó Mária
  11   Magyari Mónika   Ágó Mária
  7   Ónodi Enikő   Ágó Mária
   6. osztály
  13   Dányi Éva   Ágó Mária
  9   László Brigitta   Ágó Mária
   7. osztály
  10   Gyovai Dániel   Ágó Mária
  13   Karsai Dávid   Ágó Mária
  16   Ülkei Adrienn   Ágó Mária
   8. osztály
  13   Budai Orsolya   Ágó Mária
  14   Tóth Imre   Ágó Mária
17   Havas Attila   Ágó Mária
Dózsa György Utcai Általános Iskola
   6. osztály
23   Gyöngyösi Nelli   Czigányné Forgó Zsuzsanna
22   Szabó Klára   Czigányné Forgó Zsuzsanna
23   Szabó Nóra   Czigányné Forgó Zsuzsanna
József Attila Általános Iskola
   6. osztály
  15   Csányi Judit   Raffayné Fazekas Aranka
   7. osztály
  14   Szabó Miriam   Raffayné Fazekas Aranka
  16   Alács Rita   Raffayné Fazekas Aranka
Petőfi Sándor Általános Iskola
   5. osztály
  7   Domokos Réka   Bíbok Katalin
  9   Fülöp Andrea   Bíbok Katalin
  8   Katona Kitti   Bíbok Katalin
  13   Juhász Csilla   Bíbok Katalin
  12   Páli Ildikó   Bíbok Katalin
  12   Szolnoky Rebeka   Bíbok Katalin
  15   Szőke Dávid   Bíbok Katalin
   6. osztály
23   Vincze Benjámin   Bíbok Katalin
  15   Bálint Dávid   Bíbok Katalin
  17   Pataki Orsolya   Bíbok Katalin
19   Damásdi Eszter   Bíbok Katalin
  14   Tóth Patrik   Bíbok Katalin
  17   Pásztrai Bernadett   Bíbok Katalin
17   Mikita Zsuzsanna   Bíbok Katalin
  14   Bajnóczi Szilárd   Bíbok Katalin
   7. osztály
  9   Gulyás Katalin   Bíbok Katalin
  10   Simkó Zsuzsanna   Bíbok Katalin
  8   Tóth András   Bíbok Katalin
  13   Pelyva Balázs   Bíbok Katalin
  11   Tímár Tamás   Bíbok Katalin
  11   Szentkirályi Emőke   Bíbok Katalin
  15   Patyi Tünde   Bíbok Katalin
   8. osztály
16   Göröcs Anita   Bíbok Katalin
20   Dávid Zsolt   Bíbok Katalin
15   Pásztor Zoltán   Bíbok Katalin
Általános Művelődési Központ Általános Iskolája
   5. osztály
19   Péterfia Gyöngyi   Szakál Györgyné
   6. osztály
  15   Halász Adrienn   Bikfalvy Anna
  17   Jósa Renáta   Bikfalvy Anna
  14   Szomszéd Szilárd   Bikfalvy Anna
  8   Tóth Kitti   Bikfalvy Anna
20   Vörös Krisztina   Bikfalvy Anna
Fazekas Gábor Általános Iskola
   3. osztály
18   Földes Gergő   Maglódiné Gartner Mária
   5. osztály
  12   Csík Nikolett   Bencsik Pálné
18   Molnár Márta   Bencsik Pálné
  11   Nagy Czirok Nikolett   Bencsik Pálné
  10   Rébék Tibor   Bencsik Pálné
  8   Kinsztler Tamás   Maglódiné Gartner Mária
  12   Kiss Dávid   Maglódiné Gartner Mária
  11   Flaisz János   Maglódiné Gartner Mária
  8   Kárász Petra   Maglódiné Gartner Mária
  13   Papp Mariann   Maglódiné Gartner Mária
   6. osztály
  17   Fehér Anna   Bencsik Pálné
  12   Tabajdi Angéla   Bencsik Pálné
  13   Novák Kitti Katalin   Bencsik Pálné
  12   Halász Brigitta   Bencsik Pálné
   7. osztály
  16   Balla Anita   Bencsik Pálné
  15   Balogh Emese   Bencsik Pálné
20   Bencsik Lilla Éva   Bencsik Pálné
17   Dániel Dalma   Bencsik Pálné
  14   Horváth Ágnes   Bencsik Pálné
  13   Majzik Dóra   Bencsik Pálné
17   Paska Angéla   Bencsik Pálné
17   Szombati Júlia   Bencsik Pálné
   8. osztály
15   Vincze Sándor   Bencsik Pálné
  10   Serfőző Zsóka   Maglódiné Gartner Mária
  10   Németh Lilla   Maglódiné Gartner Mária
Szent József Katolikus Általános Iskola
   5. osztály
  6   Kósa Andrea   Tarné Sári Mária
  11   Kátai Csilla   Tarné Sári Mária
  12   Horváth Zsófia   Tarné Sári Mária
  12   Paska Ildikó   Tarné Sári Mária
   6. osztály
  17   Vékony Lilla   Tarné Sári Mária
  14   Mókus Petra   Tarné Sári Mária
20   Viczei Alexandra   Tarné Sári Mária
  16   Fekete Lívia   Tarné Sári Mária
18   Bödecs Anna   Tarné Sári Mária
   7. osztály
  10   Juhász Szilvia   Tarné Sári Mária
Szűts József Általános Iskola
   5. osztály
  14   Sörös Diána   Nagyné Lehoczki Zsuzsa
  15   Acsai Klaudia   Nagyné Lehoczki Zsuzsa
  16   Szimon Szabolcs   Nagyné Lehoczki Zsuzsa
  15   Veiczi Éva   Nagyné Lehoczki Zsuzsa
  12   Püspöki Anett   Nagyné Lehoczki Zsuzsa
  16   Harangozó Nikoletta   Nagyné Lehoczki Zsuzsa
Dr. Jósa István Általános Iskola
   3. osztály
18   Horváth Linda   Kucser Béla
17   Holp Nóra   Kucser Béla
16   Lánczi Anita   Kucser Béla
17   Kremper Gergő   Kucser Béla
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
   3. osztály
  6   Gulyás Ákos   Szlama Tiborné
  9   Lakatos Brigitta   Szlama Tiborné
   4. osztály
15   Köles Cintia   Szlama Tiborné
   5. osztály
  12   Kohajda Zsófia   Szlama Tiborné
13   Harangozó Csenge   Szlama Tiborné
  9   Kohajda Ákos   Szlama Tiborné
  12   Kohajda Bence   Szlama Tiborné
   7. osztály
15   Rácz Anita   Szlama Tiborné
  12   Rácz Gábor   Szlama Tiborné
21   Csabai Dalma   Szlama Tiborné
  8   Sárándi Erik   Szlama Tiborné
  12   Gál Adrienn   Szlama Tiborné
   8. osztály
19   Köles Kitti   Szlama Tiborné
Sallai István Általános Iskola és Diákotthon
   5. osztály
  10   Dragon-Faragó Fruzsina   Dr. Tallós Bálintné
   6. osztály
17   Bán Dénes   Dr. Tallós Bálintné
17   Kerek Róbert   Dr. Tallós Bálintné
  17   Malustyik Mónika   Dr. Tallós Bálintné
  16   Szerencsés Gergely   Dr. Tallós Bálintné
   7. osztály
16   Dévics Emese   Dr. Tallós Bálintné
16   Faddi Szandra   Dr. Tallós Bálintné
16   Laczkóczki Tímea   Dr. Tallós Bálintné
16   Rózsa Dániel   Dr. Tallós Bálintné
   8. osztály
  15   Zsigmond Anikó   Dr. Tallós Bálintné
Általános Iskola
   2. osztály
  10   Namesnyik Norbert   Varjú Lászlóné
  5   Varga Rebeka   Varjú Lászlóné
Arany János Általános Iskola
   3. osztály
  13   Barta Zsanett   Varga Ferencné
  4   Mészáros Roland   Varga Ferencné
  8   Rézműves Roland   Varga Ferencné
  14   Süveges Richárd   Varga Ferencné
  12   Veres Anna   Varga Ferencné
  11   Ladányi Vivien   Varga Ferencné
  8   Baróti Kitti   Varga Ferencné
15   Kelemen Lajos   Varga Ferencné
  9   Kozák Dóra   Varga Ferencné
14   Tóth Bettina   Varga Ferencné
  8   Tóth Tamás   Varga Ferencné
  7   Kerekes Gergő   Varga Ferencné
16   Farkas Tamás   Varga Ferencné
   4. osztály
  13   Tóth Ibolya   Varga Ferencné
  12   Kurucz Júlia   Varga Ferencné
  15   Farkas Brigitta   Varga Ferencné
  11   Antal Vivien   Varga Ferencné
  15   Holló Zsófia   Varga Ferencné
  9   Hülvely Mónika   Varga Ferencné
  12   Bodó Kitti   Varga Ferencné
  11   Ábri Enikő   Varga Ferencné
  13   Csillag Balázs   Varga Ferencné
  12   Farkas Judit   Varga Ferencné
  12   Szöllősi János   Varga Ferencné
15   Tatár Gábor   Varga Ferencné
  12   Kakas Veronika   Varga Ferencné
  10   Kun Tamás   Varga Ferencné
  11   Gulyás Dóra   Varga Ferencné
  15   Bolgovics Bianka   Varga Ferencné
  13   Oros Nikolett   Varga Ferencné
15   Törös Gerda   Varga Ferencné
Egyesített Általános Iskola
   3. osztály
  16   Maklári Kinga   Dr. Szabó Lászlóné
  12   Takács Gábor   Dr. Szabó Lászlóné
  10   Oláh Tibor   Dr. Szabó Lászlóné
  10   Bacskai Eszter   Dr. Szabó Lászlóné
  14   Krakk Bence   Dr. Szabó Lászlóné
17   Szabó Iván   Dr. Szabó Lászlóné
  13   Smajda Anita   Dr. Szabó Lászlóné
  13   Bedő Melinda   Dr. Szabó Lászlóné
   4. osztály
  11   Répási Béla   Dr. Szabó Lászlóné
  12   Kölcs Eszter   Dr. Szabó Lászlóné
  13   Salagenau Paula   Dr. Szabó Lászlóné
17   Medve László   Dr. Szabó Lászlóné
  6   Klicsu Judit   Dr. Szabó Lászlóné
  7   Kósa Brigitta   Dr. Szabó Lászlóné
  14   Balogh Attila   Dr. Szabó Lászlóné
  4   Berta László   Dr. Szabó Lászlóné
   5. osztály
21   Banu Nikolett   Mártha Lászlóné
  19   Szivák Zsófia   Mártha Lászlóné
20   Korbács Alexandra   Mártha Lászlóné
20   Radvánszki Éva   Mártha Lászlóné
Református Általános Iskola és Gimnázium
   2. osztály
15   Koi Ágnes   Márta Viktória
  13   Miklovicz Álmos   Márta Viktória
15   Szabó Krisztina   Márta Viktória
   5. osztály
  17   Balogh Judit   Márta Viktória
  18   Belinszky Adrienn   Márta Viktória
  18   Bacsó Anett   Márta Viktória
  18   Vári Viktória   Márta Viktória
  17   Lőrincz Dániel   Márta Viktória
   6. osztály
  16   Széles Mariann   Márta Viktória
  16   Barilló Réka   Márta Viktória
Somogyi Rezső Általános Iskola
   2. osztály
17   Virág Vendelina   Gyüréné Gyarmati Viola
  12   Tamás Adrienn   Gyüréné Gyarmati Viola
  15   Molnár Eszter   Gyüréné Gyarmati Viola
  15   Uzonyi Gábor   Gyüréné Gyarmati Viola
  14   Jónás Fanni   Gyüréné Gyarmati Viola
16   Zatykó Alex   Gyüréné Gyarmati Viola
  13   Barta Bálint   Tóth Sándorné
  12   Czvik Roland   Tóth Sándorné
  13   Kovács Eszter Csilla   Tóth Sándorné
   4. osztály
  12   Juhász Péter   Varga Béláné
  10   Juhász Gergő   Varga Béláné
17   Toldi Gabriella   Varga Béláné
  11   Lázár Andrea   Varga Béláné
Vári Emil Általános Iskola
   5. osztály
  15   Almási Ágnes   Rozinka Balázsné
  17   Balogh Melinda   Rozinka Balázsné
  16   Halász Anikó   Rozinka Balázsné
Arany János Általános Iskola
   5. osztály
  9   Hidvégi Dóra   Győri Katalin
  10   Gajdos Ildikó   Győri Katalin
  8   Jónás Nikolett   Győri Katalin
  10   Tóth Nikolett   Győri Katalin
   7. osztály
  10   Bíró Attila   Győri Katalin
  9   Gajdos Adrienn   Győri Katalin
   8. osztály
  7   Kokas Anett   Győri Katalin
  15   Mihalkó Zita   Győri Katalin
Óvoda és Általános Iskola
   2. osztály
  8   Hartung Alexandra   Szabadosné Mercz Teréz
  8   Boneta Zsaklin   Szabadosné Mercz Teréz
  5   Csengeri Csilla   Szabadosné Mercz Teréz
  1   Szalai Attila   Szabadosné Mercz Teréz
  5   Gyugyi Anasztázia   Szabadosné Mercz Teréz
  3   Csapó Petra   Szabadosné Mercz Teréz
   3. osztály
  7   Kántor Bence   Szabadosné Mercz Teréz
  10   Schöffer Szabina   Szabadosné Mercz Teréz
   4. osztály
15   Bodakos Dalma   Szabadosné Mercz Teréz
  10   Schróth Ádám   Szabadosné Mercz Teréz
16   Váczi Vivien   Szabadosné Mercz Teréz
16   Kalauz Luca   Szabadosné Mercz Teréz
   5. osztály
16   Pirisa Dávid   Szabadosné Mercz Teréz
  8   Pirisa Tímea   Szabadosné Mercz Teréz
ÁMK Általános Iskolája
   4. osztály
  17   Horog Gyula   Kiss Ferencné
Feszty Árpád Általános Iskola
   1. osztály
  6   Rosta Anna   Nagyné Bárdos Edina
  0   Rózsahegyi Luca   Nagyné Bárdos Edina
  2   Sárvári Loretta   Nagyné Bárdos Edina
  6   Takács Balázs   Nagyné Bárdos Edina
10   Tóth Cintia   Nagyné Bárdos Edina
  0   Varga Zsuzsanna   Nagyné Bárdos Edina
  6   Berecz Anna   Nagyné Bárdos Edina
  4   Kovács Ramóna   Nagyné Bárdos Edina
  4   Palotás Dóra   Nagyné Bárdos Edina
  5   Tóth Kamilla   Nagyné Bárdos Edina
  0   Haris György   Nagyné Bárdos Edina
  3   Korén Lola   Nagyné Bárdos Edina
   2. osztály
11   Tóth Dorottya   Sidi Lászlóné
   4. osztály
14   Király Ádám   Borbély Ella
13   Musitz Evelin   Borbély Ella
  8   Kapcsándi Anna   Borbély Ella
13   Fazekas Péter   Borbély Ella
15   Haris Balázs   Borbély Ella
13   Varga Zsolt   Borbély Ella
  11   Pirik Géza   Borbély Ella
16   Horváth Dávid   Borbély Ella
  11   Buda Máté   Borbély Ella
Jókai Mór Gimnázium és Szakképző Iskola
   7. osztály
  10   Pongrácz Barbara   Czanek Dóra
12   Tomanicz Éva   Czanek Dóra
13   Palotás Mónika   Czanek Dóra
  10   Benedek Róbert   Czanek Dóra
  9   Halász Judit   Czanek Dóra
   8. osztály
16   Kocsi-Horváth Zsolt   László Beáta
Petőfi Sándor Általános Iskola
   6. osztály
15   Tar Gabriella   Szemesi Gyöngyi
15   Monostori Ádám   Szemesi Gyöngyi
15   Jelinek Gabriella   Szemesi Gyöngyi
16   Molnár Judit   Szemesi Gyöngyi
19   Győri Nikolett   Szemesi Gyöngyi
15   Vojvoda Eszter   Szemesi Gyöngyi
16   Villás Brigitta   Szemesi Gyöngyi
  7   Szabó Péter   Szemesi Gyöngyi
14   Szabó László   Szemesi Gyöngyi
  10   Somogyi Ádám   Szemesi Gyöngyi
15   Mihalik Ágnes   Szemesi Gyöngyi
15   Vida László   Szemesi Gyöngyi
  10   Juhász Ádám   Szemesi Gyöngyi
16   Lengyel Tamás   Szemesi Gyöngyi
17   Szalay Linda   Szemesi Gyöngyi
Ifjúság utcai Általános Iskola GESZ
   8. osztály
19   Balogh Bettina   Czanikné Dezső Emőke
Szilvási Általános Iskola
   6. osztály
15   Kovács Balázs   Hoppa Józsefné
19   Kirch Kitti   Jähn Istvánné
16   Udvardy Kitti   Jähn Istvánné
17   Kiss Kármen   Jähn Istvánné
  10   Fóris Fanni   Jähn Istvánné
17   Szabó Anna   Jähn Istvánné
13   Kamarás Roland   Jähn Istvánné
  11   Csonka Csilla   Jähn Istvánné
13   Veres Edina   Jähn Istvánné
   7. osztály
14   Györkös Adrienn   Bielik Béláné
15   Enyeszti Edina   Bielik Béláné
15   Musitz Ákos   Bielik Béláné
14   Halmai Balázs   Jähn Istvánné
21   Czanik Csenge   Jähn Istvánné
15   Róth Gina   Jähn Istvánné
   8. osztály
  9   Bilik Szandra   Bielik Béláné
13   Morber Bettina   Hoppa Józsefné
Petőfi Sándor Általános Iskola
   4. osztály
  8   Ősz Krisztina   Jónás Krisztina
  8   Bardi Dorottya   Jónás Krisztina
  11   Balogh Alexandra   Jónás Krisztina
  8   Kepics Krisztina   Jónás Krisztina
   5. osztály
  16   Beregszászi Edina   Jónás Krisztina
   8. osztály
  16   Szabó Zoltán   Nagyné Barnai Zsuzsanna
Körzeti Általános Iskola
   5. osztály
14   Csonka Bálint   Völcseyné Judi Annamária
  11   Horváth Ninetta   Völcseyné Judi Annamária
13   Bertalan Tímea   Völcseyné Judi Annamária
13   Lukács Petra   Völcseyné Judi Annamária
18   Mozgai Viktória   Völcseyné Judi Annamária
   6. osztály
14   Franczia Odett   Völcseyné Judi Annamária
12   Borsos Éva   Völcseyné Judi Annamária
15   Tóth Eszter   Völcseyné Judi Annamária
13   Csonka Judit   Völcseyné Judi Annamária
15   Csoma Barbara   Völcseyné Judi Annamária
   7. osztály
20   Horváth Petra   Völcseyné Judi Annamária
  10   Horváth Ágnes   Völcseyné Judi Annamária
15   Kiss Adrien   Völcseyné Judi Annamária
  9   Kovacsics Eszter   Völcseyné Judi Annamária
   8. osztály
  11   Borsos Zsófia   Völcseyné Judi Annamária
  11   Varga Brigitta   Völcseyné Judi Annamária
12   Rigó Roberta   Völcseyné Judi Annamária
  12   Rigó Anita   Völcseyné Judi Annamária
18   Kaszás Mónika   Völcseyné Judi Annamária
13   Somogyi Katalin   Völcseyné Judi Annamária
Kölcsey F. ÁMK Általános Iskolája
   5. osztály
  6   Hernáczki Csilla   Mészáros Györgyné
  8   Kiss Katalin   Mészáros Györgyné
  9   Varga Anita   Mészáros Györgyné
  6   Rittli Attila   Mészáros Györgyné
  10   Máté Nikoletta   Mészáros Györgyné
  8   Máté Beáta   Mészáros Györgyné
  7   Cseresznye Dóra   Mészáros Györgyné
  7   Demeter Marianna   Mészáros Györgyné
  9   Máté Gyöngyi   Mészáros Györgyné
  6   Máté Marianna   Mészáros Györgyné
  8   Balogh Gergely   Mészáros Györgyné
  10   Smajda Zsolt   Mészáros Györgyné
  9   Varga Éva   Mészáros Györgyné
   6. osztály
  5   Sira Judit   Mészáros Györgyné
  12   Turavics Gábor   Mészáros Györgyné
   7. osztály
  17   Bede Annamária   Mészáros Györgyné
  13   Márton Katalin   Mészáros Györgyné
  8   Biriki István   Mészáros Györgyné
  8   Demeter László   Mészáros Györgyné
Kölcsey utcai Általános Iskola
   4. osztály
18   Neubayer Aranka   Vargáné Németh Bernadett
16   Sávoly Boglárka   Vargáné Németh Bernadett
15   Sipos Bálint   Vargáné Németh Bernadett
16   Stefanics Noémi   Vargáné Németh Bernadett
15   Pránder József   Vargáné Németh Bernadett
Tüköry Lajos Általános Iskola
   5. osztály
15   Mikó Judit   Szabó László
14   Csuvár Andrea   Szabó László
  10   Szöllősi Nikoletta   Szabó László
   6. osztály
  13   Bojti Tamás   Sas Éva
  14   Sánta Anett   Sas Éva
15   Katona Emese   Sas Éva
17   Laczó Ágota   Sas Éva
Általános Iskola és Óvoda
   3. osztály
18   Antoni Leila   Varga Sándorné
16   Erdei János   Varga Sándorné
   4. osztály
  15   Hodosi Dávid   Papp Zoltánné
  14   Juhász László   Papp Zoltánné
   5. osztály
  12   Erdei Szabina   Vidáné Petrics Edit
   7. osztály
  14   Erdei Ildikó   Vidáné Petrics Edit
21   Vass Lajos   Vidáné Petrics Edit
   8. osztály
17   Héder János   Vidáné Petrics Edit
Körösszegapáti ÁMK Általános Iskola
   6. osztály
23   Kiss Szilvia   Kormányné Virányi Ilona
Általános Iskola
   3. osztály
20   Béni Dávid   Bozsó Istvánné
14   Egyed Mónika   Bozsó Istvánné
18   Pelczhoffer László   Bozsó Istvánné
20   Visnyei Olivér   Bozsó Istvánné
   7. osztály
  15   Kenyeres Zsófia   Szász Imréné
  12   Márkus Ildikó   Szász Imréné
  10   Udvardi Cserna Zsuzsanna   Szász Imréné
   8. osztály
  10   Bózsó Veronika   Szabó Sándorné
  11   Ivanov Jonatán   Szabó Sándorné
  8   Szmetena Ferenc   Szabó Sándorné
Béres Ferenc Általános Iskola
   5. osztály
19   Vaszil Balázs   Kurek Gáborné
19   Sándor Rebeka   Kurek Gáborné
   6. osztály
21   Sebők Tamás   Kurek Gáborné
20   Dankó Éva   Kurek Gáborné
21   Bujnóczki Evelin   Kurek Gáborné
19   Gnotek Gergő   Kurek Gáborné
   7. osztály
23   Székely Kitti   Kurek Gáborné
Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
   2. osztály
16   Urbán Annamária   Altné Lantos Odett
Általános Iskola
   7. osztály
  10   Bozsóki Anett   Stammer József
  16   Faddi Anikó   Stammer József
  6   Kelemen Sándor   Stammer József
  12   Sándor Kitti   Stammer József
   8. osztály
15   Süveges Orsolya   Stammer József
15   Gömzsik Beáta   Stammer József
Deák Ferenc Utcai Általános Iskola
   7. osztály
20   Pintér Mónika   Harangozó Józsefné
  14   Molnár Judit   Harangozó Józsefné
18   Meleg Erzsébet   Harangozó Józsefné
20   Nagy-Pál Zita   Harangozó Józsefné
19   Palatinus Nikolett   Harangozó Józsefné
20   Borsós Boglárka   Harangozó Józsefné
20   Pintér Barbara   Harangozó Józsefné
23   Katona Melinda   Harangozó Józsefné
19   Tarjányi-Sugár Zsófia   Harangozó Józsefné
23   Bíró István   Harangozó Józsefné


Design & Software:
© MOZAIK KIADÓ
SZEGED, 2007.06.23.

 
Valamit nem találsz, vagy nem értesz? Hallottál egy jó kis viccet vagy történetet? Írd meg erre a címre, és én válaszolni fogok!